O mnie

Powołanie do życia tego bloga zbiegło się ze sporymi zmianami w moim życiu – uniwersytet następnie pierwsza praca i nowe środowisko. Chciałem, aby był odskocznią od codziennych spraw i wyrażać siebie oraz prywatne spostrzeżenia na temat rzeczywistości. I udało mi się to w pełni – w tej chwili blog działa z pełną siłą, a natomiast Ty możesz poznawać moją osobę od różnych stron.
Co znajdziesz na blogu?
Artykuły dotyczą zróżnicowanych dziedzin – studiów, biznesu, szeroko pojętej tematyki lifestyle, mody, sportu i wielu innych. Podsumowując – jest w nich wszystko to, co mnie ciekawi, interesuje i co daje mi szczęście w życiu. Dzięki temu możesz mieć pewność tego, że to z czym zapoznasz się na niniejszym blogu jest wynikiem pasji i wiedzy.
Mój blog jest w dodatku sposobem na komunikację z czytelnikami – chętnie odpowiadam na każde spostrzeżenia komentujących i udzielam się w dyskusjach, które odbywają się pod wszystkimi wpisami. Chcę w ten sposób stworzyć grupę osób która jest już w tym momencie bardzo duża.Zapraszam do czytania!
Mam nadzieję, że spędzisz na moim blogu satysfakcjonujące chwile!